Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | CHARMING |
| گواهی: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| شماره مدل: | P3.91 |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن، جعبه چوبی، کیف پرواز |
| زمان تحویل: | 30 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، وسترن یونیون، پی پال، پول نقد |
| قابلیت ارائه: | 500 PCS در هفته |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| حداکثر قدرت: | 200 وات | روش نگهداری: | جلو و عقب |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch: | 3.91 میلی متر | زاویه دید: | 120 درجه |
| نرخ تازه سازی: | 7680 هرتز | سطح حفاظت: | IP65 |
| روشنایی: | 4500 CD/M2 | ||
| برجسته کردن: | 4500nits outdoor LED display,flexible LED cabinet rear maintenance,irregular wave facade LED display |
||
توضیحات محصول
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
|---|---|
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Brightness | 4500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Maintenance Method |
Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
Product Features
-
4500 nits for direct sunlight on wavy / curved facades
-
Bidirectional bending for both inward and outward curves
-
Rear access keeps visible surface seamless
-
Anti‑drop lock even under extreme bending radius
-
Ideal for landmark artistic LED installations
Product Gallery
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



