CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | CHARMING |
| گواهی: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| شماره مدل: | P2.604 |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن، جعبه چوبی، کیف پرواز |
| زمان تحویل: | 30 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، وسترن یونیون، پی پال، پول نقد |
| قابلیت ارائه: | 500 PCS در هفته |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| Pixel Pitch: | 2.604 میلی متر | سطح حفاظت: | IP42 |
|---|---|---|---|
| دمای کاری: | -20 ~ 40 | حداکثر قدرت: | 100 وات |
| روشنایی: | 600-800CD/m² | نرخ تازه سازی: | 7680 هرتز |
| برجسته کردن: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
توضیحات محصول
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



