7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | CHARMING |
| گواهی: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| شماره مدل: | P3.91 |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن، جعبه چوبی، کیف پرواز |
| زمان تحویل: | 30 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، وسترن یونیون، پی پال، پول نقد |
| قابلیت ارائه: | 500 PCS در هفته |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| سطح حفاظت: | IP65 | نرخ تازه سازی: | 7680 هرتز |
|---|---|---|---|
| دمای کاری: | -20 ~ 60 ℃ | حالت اسکن: | 1/16scan |
| طول عمر: | ≥50000 ساعت | تراکم پیکسلی: | 65536 |
| برجسته کردن: | 7.5kg right angle LED cabinet,P3.91 LED display for building corner,4000nits IP65 rental LED display |
||
توضیحات محصول
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000CD/m² |
| Cabinet Weight | 7.5 kg |
| Grey level | 14-16 bit |
| Max. Power | 200W |
| Maintenance | Front & Rear |
| View angle | 120° |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for corner structural load reduction
-
Right angle eliminates dark gaps at building corners
-
Activity positioning pin supports whole cabinet replacement
-
Replace only damaged unit without touching good ones
-
Semi‑automatic corner guard for faster handling
Product Gallery
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



