Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | CHARMING |
| گواهی: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| شماره مدل: | P3.91 |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 1 |
|---|---|
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن، جعبه چوبی، کیف پرواز |
| زمان تحویل: | 30 روز کاری پس از پرداخت |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، وسترن یونیون، پی پال، پول نقد |
| قابلیت ارائه: | 500 PCS در هفته |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| سطح حفاظت: | IP65 | نرخ تازه سازی: | 7680 هرتز |
|---|---|---|---|
| استاندارد LED: | SMD1921 | سطح خاکستری: | 14-16 بیتی |
| زاویه دید: | 120 درجه | تراکم پیکسلی: | 65536 |
| برجسته کردن: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
توضیحات محصول
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید



